דיון | סוער

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא Go down

דיון | סוער

הודעה by Bioshock on Tue Mar 10, 2015 10:31 pm

היי בעקבות הביקוש הרב לבקר את החשבונות הבולטים של השרת החלטתי לפתוח פוסט , מי שלא אהב את מה שנכתב עליו יכול לקלל אותי בסקייפ - omeraxd , אני לא רוצה שאנשים יקבלו פה באנים , שימו לב - פוסט זה איננו חלק מסדרת הסיכומים החצי פיקטיבים המשתוללת בפורום.

אז נתחיל

אני לא מסתנוור מהאוכלוסיה העצומה של TheButton [ראו ערך העיר אשדוד-גן יבנה , 250 אלף אנשים לא יוצלחים] , מה גם שאופק הזה לא משהו בכלל וחושב שהוא עבריין פורום , וכמובן שיש את החיקוי שלי ירין בוקר [ושוב תודה שהוספת לעצמך את השם בוקר בשביל שלא יתבלבלו בינינו] , עוד לגבי ירין בוקר, לאחרונה נחשפו השקרים שלו לגבי היותו שותף בשחקן "שטינקר" הזכור בעיקר בשל הפארסה שנגרמה בשרת הקודם ע"י הלורד וולדמורט שהשמועות אומרות שהסיסמה שאיפשרה לו לחלק את ההאמר של שטינקר הגיעה אליו דרך טל קינג - מלך השמיים והאדמה והימים.

לאחר שהושפל, הוכה ופורק ע"י האיש והאגדה "אנרי טופז" בשרת 1, ומונה ההפסדים שלו צמח גם בשרת המהיר האחרון, הבחור נכנס לחשבון "מרלין מונסון" , חשבון שמורכב נטו מאוכלוסייה, אם כי גם את זה הוא עושה פחות טוב מהכפתור שלא מרשים במיוחד. מרלין מונסון הוא כוכב רוק שאף אחד לא מכיר ולמיטב הבנתי הצד הגברי של מרלין מונרו , אך בקטגוריית ההלשנות לשמילו אין ספק שהוא מככב.

אמשיך לחשבון מרשים לא פחות , הלא הוא Al Capone ובו יושבים דולב. רונן ועומר פרשו לאחר שנכבש להם כפר ההאמר ע''י Destiny.
ככל הנראה, דולב יצטרף לאבישי ואז יבגוד בו, ואז יטען שהוא בכלל לא היה איתו מההתחלה.
עד לא מזמן היה חשבון טופ אבל ניתן להבחין במגמת ירידה מתמשכת וכמובן שזה עקב עזיבתו של לאן.

לאחר שסיקרתי את הצוותים הבולטים ביותר בתחום האוכלוסיה , ארצה לדבר דוגרי על החשבון הטוב בשרת לפי דעתי - הצוות מספר 1 עומד ברשותו של האחד והיחיד אביאל סרור האיש והעבודה , שהוכיח שהוא יכול לשחק גם עם בוט אחר ולא רק עם TMBOT שפעילותו הופסקה בגרסה האחרונה.

לשחקן נוסף מרשים הייתי רוצה להפנות את תשומת הלב של כולכם לחשבון אילומנטי בכיכובו של אבישי אביחי אבישג מיונז שרבטסקי שכמו תמיד נכנס עם מטרה אחת עיקרית לשרת והיא לקבל סוף סוף מחמאה מסבידה , אבישי שעד כה טחן זהב יותר מכל השרת יחדיו עדיין מתקשה להתברג בעשרת האלופים.

עוד חשבון עליו אני רוצה לדבר הוא אל-יהוד , בצוות זה משחקים צוות היהודים אלי ואיתמר רבינו. עד כה לא נפרץ החשבון, כנראה שהפעם הסיסמה היא לא אלי3.
מה שכן ניתן לראות שהשחקן מתקדם באוכ' ביום שבת ולכן אנו חושדים שיש כאן תוספת לירוני.

אמן האשליות - לאחר שאבי D&A נענש ע''י הכפתור האדום, החליט להצטרף ליוני מג'ישן אמן האשליות.
יוני החליט להגמל מעבודות אומנות אבל ניתן לראות השלמות על ימין ועל שמאל בכפרים השונים.
ביחד הם צוות מנצח שיכולים להכניס שחקנים לבאן זהב של עשרות אלפי שקלים.

על החשבון פריזבי נמצא קים הידוע בכינויו "קים שק שינה בקולנוע".
לאחר שסיים בתוצאה 17:05 בריצת האלפיים, ולאחר שדקר את הבוחן והודח מבית הספר העממי - טומשין, החליט ללכת בדרך חייו של עומרי הרופס ולעזוב את משחק הטרויאן לטובת בית ספר "טוב יותר"
קים כמובן נכשל במשימה להגמל מטרויאן ומכאן השם פריזבי - חוזר אליך בפנים.
ניתן לצפות את השחקן בצדדים שונים השרת, עקב חוסר עמוד השדרה של קים וגם חוסר הזיפים המאוד מפליא של ג'חנון גן יבנה.

הייתי רוצה להוסיף הערה חשובה והיא על חבר , מורה , ואח יקר העונה לשם דוראל , שעדיין חי בסרט שאף אחד לא יודע איפה הוא משחק בטענה שהוא "אף פעם לא רומאי" , כאשר השתמט מהצבא בכדי לתקן את הפארסה מהשרת בו נחל תבוסה צורמת לאבי וירון וקנה את החשבון strider ב12,800 זהב מזוג בריטים חביבים [כמובן שהרכישה בוצעה לאחר כיבוש ההאמר של רון] , כעת, קשה לנו לדמיין אותו מרים חשבון חזק יותר מstrider, אבל ימים יגידו.

החשבון האחרון אותו אסקר השבוע הוא, Deceptrion - ללא ספק החשבון עם השם המכוער בשרת , על החשבון בעיקר פאדי וקצת סיוון , שלאור רמת החשבון כנראה הסקריפט שלו נחסם בגרסה החדשה , לא ניתן עדיין לחזות מי יהיה החשבון שייכנס לפני ההאמר של פאדי בכל המבצעים של השרת והחסרון של Syndrome מורגש יותר מתמיד.

פינת ניחומים
אסף רבינו , מחזיק בצלחת האליפות האחרונה , לא מצליח להתאקלם בשרת בצד המהירים ללא חברו הטוב ענת וחברתו הטובה דור , החליט אסף לפנות לקינג שמילו על מנת שיספק לו בית חם בתור ההגנתי הראשי שלו.

שיהיה המשך שבוע מעולה.
Bioshock
המלך של כולכם
המלך של כולכם

מספר הודעות : 6
מוניטין : 10002

צפה בפרופיל המשתמש http://traforum.forumisrael.net

חזרה למעלה Go down

Re: דיון | סוער

הודעה by asaf on Tue Mar 10, 2015 11:19 pm

אני רק רוצה לציין שקים לא סיים את ריצת ה-2,000.
התוצאה המדוברת הושגה לאחר 1,700 מטרים שבסופם הילד קרס.

asaf
חווה
חווה

מספר הודעות : 6
מוניטין : 1

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא חזרה למעלה